Registreerunud võistkonnad

Tiimi nimi Klass Võistlejad Tellitud lisad
1 Metsapeatus EXPEDITION Viljar Grauen
Oliver Immato
Risto Laanoja
Helen Jürjo
2 Eesti Energia Spordiklubi EXPEDITION Roland Truus
Laidy Proosväli
Jano Järvelaid
3 USWE Adventure Team EXPEDITION Tauno Riibak
Lauri Tammemäe
Helen Westerberg
Jakob Westerberg
4 Suunamudijad EXPEDITION Maris Terno
Kristjan Karabelnik
Kaido Hallik
Mati Mägi
5 Bull Adventure Team EXPEDITION Tommi Putkuri
Pauliina Pohja
Joni Haataja
Jaakko Mäkelä
6 Ässad EXPEDITION Kristo Õunap
Lotta Kaups
Rauno Lõhmus
Reimo Liiv
7 Copper’s Tactical Foodpack EXPEDITION Rain Vosman
Siim Sibrits
Kaspar Kala
Sille Meikop
8 Hawaii Express team EXPEDITION Andrei Gristsenko
Enn Rohtla
Ivo Hendrik-Rohtmets
Kirsika Kivine
9 Mustikale EXPEDITION Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
Fred Viidul
10 Soosambla SK EXPEDITION Kairi Tuulmägi
Raivo Erik
Heiti Hallikma
Jüri Joonas
11 NOBE HAWAII TEMPO EXPEDITION Tarmo Siimsaare
Sille Puhu
Mehis Muru
Ülari Kais
12 WereWolf EXPEDITION Imbi Soome
Meelis Mälberg
Tanel Kalm
xxx
13 Viilop vs Punane EXPEDITION Rene Punane
Marian Punane
Aivo Viilop
Jaana Viilop
14 Me võidame niikuinii. EXPEDITION Aire Raamat
15 Mongolian Adventure Team EXPEDITION Hirvo Rannu
Indrek Mahla
Margus Marrandi
Rahvas Naiste
16 Team XPD Holland EXPEDITION Rens Rijnbeek
17 BeTooN EXPEDITION Mirje Roasto
Egle Pesti
Jaan Tarmak
Janno Tamsalu
18 Soos on asju EXPEDITION Lauri Kikerpill
Andres Pae
Jarkko Ainsoo
Kati Helmja
19 Idaekspress EXPEDITION Siim Kadak
Meelis Kadak
Kristjan-Erik Suurväli
Helmi Marie Langsepp
20 DATAFOX EXPEDITION Marko Külaots
Gert Müürsepp
Gert Saamann
Täpsustub veel
21 NoNiin - Präänikud EXPEDITION Hellin-Heilika Õunmaa
Andres Õunmaa
Mihkel Tammaru
Tambet Vodi
22 Northern Adventure Team EXPEDITION Lauri Hollo
Jerry Aunula
Joonatan Mustonen
Pinja Koskinen
23 Õnnevalem EXPEDITION Mariann Sulg
Ain Fjodorov
Riivo Roose
Sander Mirme
24 Noored Olümpiale EXPEDITION Erkki Vähi
Kaisa Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
25 Enimal EXPEDITION Indrek Reitsak
Katrin Oolmets
Mattis Alliksoo
Margus Parts
26 Mikskamitte OPEN Urmas Tammemäe
Pilvi-Heli Vettik
Transporditeenus, Kanuu rent
27 4EstRunners OPEN Jaak Väärsi
Lauri Lahtmäe
Transporditeenus, Kanuu rent
28 V360-2 OPEN Steve Crawford
Ryan Chiasson
29 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillop
30 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillo
31 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillo
32 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillo
33 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillo
34 V360 OPEN Sean Reed
Jorge Camarillo
35 Edge 10 OPEN Andres Käver Transporditeenus, Kanuu rent
36 Team Kaitsevägi OPEN Janaus Enno
Mihkel Madalvee
Kanuu rent
37 Maagilise Reiki Meistrid OPEN Rimo Timm
Marko Tutt
Transporditeenus, Kanuu rent
38 Punkt leitud OPEN Raul Sankovski
Ivar Lai
Kanuu rent
39 Rihard OPEN Rihard Rohtla Transporditeenus, Kanuu rent
40 Ka.tt OPEN Ott Niggulis Transporditeenus, Kanuu rent
41 Eksirännakud OPEN Kristjan Saar
Marko Valter
Transporditeenus, Kanuu rent
42 JälleMetsas OPEN Silvia Lehemets Transporditeenus, Kanuu rent
43 Bergwise OPEN Kerli Mägi Transporditeenus, Kanuu rent
44 SUPREMA OPEN Mati Kainel
Taavi Kainel
Kanuu rent
45 Indrek OPEN Indrek Saarepera Transporditeenus, Kanuu rent
46 MATKaSPORT OPEN Anti Sulavee
Siiri Mere
Transporditeenus, Kanuu rent
47 RoadWolf OPEN Kristo Proosväli
Riivo Kiljak
Kanuu rent
48 Kesamaa/Rannas OPEN Aare Kesamaa
Heiki Rannas
Kanuu rent
49 Kesamaa/Rannas OPEN Aare Kesamaa
Heiki Rannas
Kanuu rent
50 Hõbemünt OPEN Kristjan-Mark Taaler Transporditeenus, Kanuu rent
51 On beer fuel OPEN Alexander Khalyapin Kanuu rent
52 Kännimäbi OPEN Janek Kähr
Martin Simpson
Kanuu rent
53 Korralik saavutus OPEN Tiit Riisalo Transporditeenus, Kanuu rent
54 MudEst OPEN Tiit Toomas
Priit Randman
55 CoxArt M OPEN Ilja Radjuhhin Transporditeenus, Kanuu rent
56 Matt OPEN Matt Rammo Kanuu rent
57 Kaitseväe Akadeemia OPEN Kristjan Saar Transporditeenus, Kanuu rent
58 Kaitseväe Akadeemia 2 OPEN Kristjan Muuli Transporditeenus, Kanuu rent
59 Kaitseväe Akadeemia 1 OPEN Tõnis Tulp Transporditeenus, Kanuu rent
60 Superwomen OPEN Külli Sizask
Kaili Toomel
Transporditeenus, Kanuu rent
61 Julge hunt OPEN Aivo Kaljumäe Transporditeenus, Kanuu rent
62 Viies kord OPEN Diana Kaljuvee
Taisi Maasing
Kanuu rent
63 Korralik Saavutus OPEN Tauno Antsmäe Transporditeenus, Kanuu rent
64 Ryhmä Rämä OPEN Veli-Matti Partanen
Lauri Lappalainen
Transporditeenus, Kanuu rent
65 SK Jõgi OPEN Rene Hanni
Andri Jõgi
Transporditeenus, Kanuu rent
66 Sääsehirm OPEN Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
67 CoxArt-2 OPEN Kirill Klenski Transporditeenus, Kanuu rent
68 Reserv OPEN Kristian Esula Transporditeenus, Kanuu rent
69 TiiruTuur X HighHikers OPEN Andre Solenikov
Steven Lung
Kanuu rent
70 Kukemuna 2 OPEN Oliver Palmik Kanuu rent
71 Eesti Metsatriatlon OPEN Erko Kurvits
72 muld OPEN Richard Reim
73 CoxArt L OPEN Leonid Malikov Transporditeenus, Kanuu rent
74 Mehed Mustas OPEN Aivar Ots
Margus Saks
Transporditeenus, Kanuu rent
75 Beskidy Adventure Race OPEN Maciej Widera
Joanna Jachym Drewniak
Transporditeenus, Kanuu rent
76 Hunt OPEN Tiit Pertel Transporditeenus, Kanuu rent
77 Ah ja Oh matkal OPEN Jaanika Kindlam
Reena Käo
Kanuu rent
78 Columna vertebralis OPEN Margret Tigane
Kairi Alp
Kanuu rent
79 CrossFit Tartu OPEN Tarvi Torn
Mihkel Keldoja
80 Pühapäeva sportlased OPEN Oliver Kanna
Mihhail Meinson
Kanuu rent
81 Lennuakadeemia OPEN Rene Käsik Transporditeenus, Kanuu rent
82 Kalev OPEN Kalev Viidemann Transporditeenus, Kanuu rent
83 Hari OPEN Sander Kanna
Kevin Koovit
Transporditeenus, Kanuu rent
84 Pühapäevasportlased OPEN Oliver Kanna
Mihhail Meinson
Kanuu rent
85 NA OPEN Robi Fulcher
86 Lost in Estonia OPEN Samu Suominen
Mikko Ruti
I want to buy a transport service, Canoe rental
87 J.A.H.U OPEN Janar Arumets
Hare Unt
Kanuu rent
88 2RMJ OPEN Rauno Mäe Kanuu rent
89 Kindel Kringel OPEN Martin Niinepuu Kanuu rent
90 Kukemuna OPEN Heiko Eesalu
Jaanus Moorits
Kanuu rent
91 Kurase Hülged OPEN Markko Sinkkonen
Veiko Busch
Transporditeenus, Kanuu rent
92 KKL OPEN Kaimo Käärmann-Liive Transporditeenus, Kanuu rent
93 JubaTeistKorda OPEN Vahur Püssa
Sander Zinkovski
Kanuu rent
94 Team Kiis OPEN Andres Kiis
95 James OPEN James Daniel Dodd I want to buy a transport service, Canoe rental
96 Unstoppables OPEN Karin Koppel
Erle Meresmaa
Kanuu rent
97 Unstoppables OPEN Karin Koppel
Erle Meresmaa
Kanuu rent
98 Jahimees OPEN Rasmus Reimann Transporditeenus, Kanuu rent
99 Team Snail OPEN Nadine Symonds
Levi Senior
I want to buy a transport service, Canoe rental
100 TarmoP OPEN Tarmo Pertel Transporditeenus, Kanuu rent
101 Cybernetica One OPEN Arne Ansper Transporditeenus, Kanuu rent
102 Mihkel Adler OPEN Mihkel Adler
103 Õunts OPEN Erko Õunapuu Transporditeenus, Kanuu rent